خانه » شرایط عضویت در انجمن » فرم آنلاین ثبت نام در انجمن

فرم آنلاین ثبت نام در انجمن

جهان از آن ماست تا کاوشش کنیم!

برای پیوستن به نظاره گران آسمان زیبای شب و توسعه دهندگان صلح و دوستی و زیبایی‌های خدا دادی ،می‌توانید هم اکنون به عضویت انجمن ستاره شناسان کیهان بیکران در بیایید. برای پیوستن به انجمن ستاره شناسان کیهان بیکران(آسمان سبلان)، می‌توانید مدارک زیر را آماده کرده و به مسئول ثبت نام تحویل نمایید تا کارت عضویت برایتان صادر گردد:

  • فیش واریزی
  • فتوکپی صفحه اول شناسنامه
    فتوکپی پشت و روی کارت ملی
  • ۲ قطعه عکس
  • تکمیل فرم عضویت

——————————————– — – – – – – –

 طریقه تکمیل مدارک:

۱٫به بانک ملی ایران شعبه میدان شریعتی ، مراجعه نمایید.

۲٫هزینه ی عضویت را که ۱۰۰۰۰۰ ریال (معادل ده هزار تومان) می‌باشد به شماره حساب (۰۱۰۷۳۳۹۹۲۱۰۰۶) به نام انجمن ستاره شناسان کیهان بیکران ، واریز کنید و فیش بانکی دریافت نمایید.

۳٫ سپس با شماره (۰۹۳۶۸۷۱۷۱۰۰) تماس گرفته و فرم عضویت را دریافت نمایید و یا برای تکمیل فرم به صورت الکترونیکی اینجا کلیک نمایید.

۴٫ پس از تکمیل کامل مدارک بالا ، کلیه مدارک را به دبیر انجمن تحویل نمایید تا در اسرع وقت نسبت به صدور کارت عضویت اقدام گردد.

۵٫ در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید و قصد به روز رسانی و عوض کردن بعضی اطلاعات عضویت مثل شماره تلفن‌های خود را در فرم عضویت دارید لطفا با شماره دبیر تماس بگیرید.

 توجه :

  • می‌توانید کلیه مراحل ثبت نام را به صورت اینترنتی ( فرم آنلاین و اینترنت بانک ملّی) انجام دهید و در این صورت در وقت و هزینه‌های خود صرفه جویی نمایید. لطفا در صورت پرداخت هزینه عضویت به صورت اینترنتی ، حتما از شماره پیگیری (به جای فیش پرداختی) پرینت تهیه نمایید. /

 

  •  اعضای این انجمن از تخفیف ۵۰% برای ثبت نام در تمامی‌کتابخانه‌های عمومی‌اردبیل برخوردار هستند.

لطفا برای مشاهده  و تکمیل فرم عضویت اینجا کلیک نمایید.